Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ez? (többi lent)

Miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Még nem jött meg. Már lassan 3 hónapja van fehér folyásom. Általában normális, de van egy-két nap, amikor kicsit több. Ez azért van mert meg fog jönni? Léci válaszoljatok, kicsit félek :/
2011. ápr. 10. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen-igen,innentől kezdve számítani kell a menstruáció jelentkezésére.Amúgy semmi félnivalód nincsen,nem fog veled semmi rossz történni.Az első menstruáció sosem erős és utána is évek kellenek,míg rendesen beáll ez az egész.A vértől se félj,az elveszített vérmennyiség nagyon elhanyagolható.A fájdalomra meg ugye kaphatók gyógyszerek.Többen túléltük már! ;) Amúgy hány éves vagy?
2011. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
12. barátnőmnek már megjött és mindig mondja hogy ne várjam, nagyon rossz lesz, de valahogy azért mégis várom egy picit. lehet, majd megbánom. :/
2011. ápr. 10. 16:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Természetes,hogy várod,kíváncsi vagy. ;) A barátnődet meg biztosan felkészületlenül érte az egész,azért mond ilyeneket.Ne foglalkozz vele,nincs okod félni,kellemetlen lesz,de közel sem olyan szörnyű. :D 12 évesen várható,én is annyi voltam.
2011. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
egyébként, köszönöm a választ :-) megnyugodtam.
2011. ápr. 10. 16:21
 5/12 A kérdező kommentje:
igen, nem akarom itt így kitárgyalni, de igen, eléggé váratlanul érte, és előtte vele nem is beszéltek róla, de azért tudta miről van szó :-)
2011. ápr. 10. 16:23
 6/12 anonim ***** válasza:
3 hónapja van fehérfolyásod...azt hallottam,hogy általában 1-2 évig is eltarthat.Nekem 1 évig volt és csak utána jött meg.
2011. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit,pont azért vagyok itt,hogy Téged ne érintsen olyan rosszul ez az egész. ;) Amúgy a barátnődet érdemes biztatni,hogy ez tulajdonképpen szép dolog,hiszen enélkül nem lehetne később kisbabája. :D
2011. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen, már mondtam neki... szó szerint bele akar halni ebbe az egészbe.
2011. ápr. 10. 16:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb elmúlik! ;) De ha bármilyen probléma,aggodalom fennáll,amit aggaszt,bátran írj privit.
2011. ápr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, nagyon rendes vagy :)
2011. ápr. 10. 16:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!