Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Hány éves korotokban...

Csajok! Hány éves korotokban jött meg a menstruáció? És mit csináltatok éppen? És hogyan reagáltatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 21:20
 1/7 anonim válasza:

Nekem 12 éves koromban jött meg. :)

Nővérem hozott betétet, és elmondta milyet kell használjak és hogyan. :)

Én eleinte nagyon szégyeltem. És nem éreztem valami kényelmesen magamat a bőrömben. Eltelt pár év és aztán már nincs ilyen gondom. Végülis 12 évesen még gyerek voltam, így természetes, hogy szégyeltem az ilyesmiről beszélni is. :D

2011. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Suliban jött meg, 12 évesen, de a suliban még nem vettem észre, csak amikor hazaértem és elmentem wc-re, láttam hogy a bugyim átázott (a nadrágom szerencsére nem), aztán azt sem tudtam hirtelen örüljek-e vagy ne. De tudtam mi ez, mert anya már elmagyarázta kb 1 évvel előtte, hogy mi ez és hogy működik, stb. Úgyhogy az első dolgom az volt, hogy felhívtam anyát :D

18L

2011. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

15 voltam. Reggel mikor elmentem WC-re, láttam, hogy véres a bugyim. Pont akkor kezdődött a suli úgy emlékszem.

Örültem neki, mert már vártam.

2011. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
11 voltam és épp strandra készülődtünk! Már otthon föl akartam venni a fürdőruhát, hogy ott ne kelljen vele szöszölni és akkor vettem észre. Anyám meg annyira örült neki!:) Na, én nem. Nem is mentem strandra.
2011. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt hiszem 10 évesen és kutyát sétáltattam (egyedül). Kibírhatatlanul elkezdett fájni a hasam úgyhogy sietve hazamentem. Aztán anya adott egy betétet és elmondta hogy kell betenni. Végülis nem ijedtem meg meg semmi.

12/L

2011. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát igen, ilyen eléggé húzós helyzetek :/ :)
2011. ápr. 10. 21:38
 7/7 Gesztike ***** válasza:
12 éves voltam,pont egy hét úszó oktató táborba voltam és utolsó nap volt.Bementem öltözni és akkor láttam,hogy barnás folyásom volt de.még nem vér.Gondoltam nem lesz gond,Kijöttem a vízből mentem volna öltözni,és éreztem,hogy valami folyik belőllem.Elmentem gyors a wc-re és láttam,tiszta vér volt minden.Megilyedtem mert tudtam,hogy olyenkor nem szabad úszni.Hazaértem elmondram anyának.....És ennyi..... :)))
2012. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!