Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm legutóbb...

A menstruációm legutóbb 25napra jött meg. De nem éreztem hogy meg fog jönni, mint máskor. Nem volt mellfeszülés, görcs, rosszkedv. Hogy lehet ez? Miért nem éreztem semmit?

Figyelt kérdés
Máskor minden bajom van,mielőtt megjön.De közben sem volt semmi.Pár napja vol p.é-em.Pár nappal előtte s közben is fájt a hasam,fura érzés.Ez kb 3-4 napug tartott.Megszakításosan védekezünk mindíg a párommal.Ez a peteérés miatt lehetett?Miért nem görcsöltem,stb amikor megjött,s közben.Ma megyek a nőgyógyászhoz,cisztám miatt.Láthat valamit?
2009. márc. 2. 03:27
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem is voltak ilyen ingadozások a menstruációmban. látszólag ok nélkül. azért menj el dokihoz, kérdezd meg az ő véleményét.
2009. márc. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!