Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami módszer amivel el...

Van valami módszer amivel el tudnám tolni a menstruációm pár nappal?

Figyelt kérdés
A menstruációm pont akkor fog megjönni ,amikor a barátommal fogok aludni és háát nem csak aludni szeretnék.... egész pontosan 2 nappal hamarabb kéne megjönnie és általában pontos...szeretném ha most késne pár napot
2009. márc. 3. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A citromos víz eltolja picit!
2009. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem igaz, rendszeresen kipróbálom, és eddig még egyszer sem vált be
2009. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is úgy hallottam hogy ha egy kevés(kb fél-1 dl)citromlevet iszol,az eltolja pár nappal,hallottam még azt is hogy ha nem szedsz fogamzásgátlót egyébként,de mielőtt megjönne 1-2 napig szeded az is eltolja,bár az utóbbi a hormonháztartásodra elég drasztikusan hathat.
2009. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt,hogy a citromos víz 1 héttel eltolta, bár azt hallottam,hogy nem mindegy,hogy a ciklusod hányadik napján kezded el inni!Ne kérdezd én se tudom, csak találomra ittam,de bejött!
2009. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hormonokat nehéz kívülről befolyásolni, hisz ők termelődnek s teszik a dolgukat
2009. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!