Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok a borotválkozásr...

Mit gondoltok a borotválkozásról, oda lent? Beindító/Lelombozó? :S

Figyelt kérdés

Nagyon sokan azt mondják hogy borotválkoznak ott,de ugyebár ez után egyre erősebben, és erősebben fog vissza nőni a szőr, valamint ilyen szúrós, tüskés érzést is kelthet, ahogy én tudom. Pont mint a normális borotválkozás, bárhol máshol.


A kérdésem inkább a másik nemhez fordulna, hogy ez titeket beindít, vagy inkább lelomboz, de női válaszokat is várom. :)


2011. ápr. 18. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezekszerint neked még csak pihés a puncid ;)


Semmi extra részemről, kb anynira indít be mintha látok valakit fogat mosni, vagy deodstifttel kenni magát..


26F

2011. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem csak erősebb lesz a szőröd,ha divatból borotválod,hanem bőrbetegséget is kaphatsz. De a nőgyógyászok sem ajánlják.

Ha egy fiú emiatt hagy el,akkor nem érdemes vele foglalkozni.

27/F

2011. ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rövidebbre nyírni lehet, de ez nem ugyanaz mint a borotválás.


A borotválásnál felkaparod a felső hámot is valamennyire, ezért is pattog ki.

Ha villanyborotvával csinálod akkor nincs ilyen probléma, az olyan mintha rövidre nyírnád ..


Betegségeket meg ugyanúgy elkapsz ha szőrös ha nem, ha nem mosol kezet és csak odanyulkálsz, vagy ha oylasvalakivel csinálod akinek már van valamilyen baja

Ha túl szőrös akkor meg még könnyebben ki is pálik, meg állandóan beizzad.

2011. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Baromság, hogy nagyon fog viszketni, mint ahogy az is baromság, hogy szúrni fog, vagy megerősödik. Képzeld magad a másik nem helyébe. Ha szeretnél valami orális örömöt kapni - te szeretnél egy marék szőrt is a szádba? Ha az orális dolgok nem érdekelnek, akkor hagyd a borotvát - bár megjegyzem, nagydolog végzésekor is sokkal higiénikusabb a borotvált környék... Viszont sose hidd el, hogy létezik olyan borotva, amivel nem tudod megvágni magadat! Létezik olyan TECHNIKA, amivel nem, de azt ki kell tapasztalni. Fontos, hogy nem arra kell törekedni, hogy selymes legyen, mert 2 nap múlva úgyis borostás lesz, és ha mindenáron bársonyos felületet akarsz, sanszosan megvágod magad... A pasik úgyse érzik a borostát, ők is mindig borostásak reggel v nap végére.
2011. ápr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha én leborotválom, akkor igenis szúr és igenis viszket. Majd megveszek, nem tudok 50 métert gyalogolni, mert tényleg majdnem meghülyülök.


Én le szoktam vágni 2-3 mm-esre. Nekem úgy jön be.

2011. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!