Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tüntessem el véglegesen...

Hogy tüntessem el véglegesen a hüvelygombámat?

Figyelt kérdés

már annyira elegem van. másfél éve folyamatosan van hüvelygombám.már törzsvendég vagyok a nőgyógyásznál...

mindig ugyanaz a tünetem. szagos fehéres folyás.. ilyen massza

még csak 17 éves vagyok és már kezeltük a partneremet és engem is vagy százszor...:(

nektek hogy múlt el?


most grapefruit cseppeket iszok.


2011. ápr. 18. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem is olyan régen válaszoltunk már ilyen kérdésre! Nézz utánna!
2011. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de mindenhol gyógyszeres kezelés van!

nekem abbol már elegem volt!

a gyógyszerek szarok! ott meg a legtöbb helyen azt irják hogy

"menny el orvoshoz"

"ne kísérletezz otthon"

"a canesten combi jó..."

2011. ápr. 18. 18:28
 3/7 A kérdező kommentje:
hát nekem nem:/
2011. ápr. 18. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az immunrendszered kellene rendbe hozni.
2011. ápr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, pont a napokban választoltam egy ilyen kérdésre, bemásolom lentre.

Örülök, hogy természetes megoldást keresel, mert csak azzal fogod tudni végleg legyőzni, a gyógyszer csak ideiglenes megoldás. Mindenképpen látogasd a lent említett oldalakat, szerintem ott mindenre választ fogsz kapni:


kippikopp válasza:


Kedves Kérdező, megosztom az én tapasztalataimat.

Én 4 hónapig candida diétán voltam, csodát tett. Nem csak az állandó hüvelygyullaádsom múlt el, de rengeteg más pozitív hatása is volt.

A candida diéta első egy-két hónapja csak a nehezebb, utána már bővül a választék, amúgy egy teljesen egészséges, teljesértékű táplálkozáson alapszik, így nem csak a "candidára jó", hanem erősíti az immunrendszered, méregtelenít, és rengeteg más pozitív hatása is van.

A candida egészséges emberek szervezetében is jelen van, akkor okoz problémát, ha elszaporodik. Ez lehet a táplálkozástól, antibiotikumtól, fogamzásgátlótól.

Az ilyen babaszappanos, intimlemosós témákat teljesen kerüld el. A babaszappan is népbutítás, mert hogy antiallergén..pff persze, ne higgy a reklámoknak, meg kell nézni az összetevőt, az is tele van szintetikus anyaggal, kőolajszármazékkal (paraffinolaj=finomított KŐOLAJ, tehát nem növényi). Helyette Sövénykúti natúr kecsketajes szappant használj, akár egész testre, én azt használok, kolléganőm által készített szappan, kis olivaolajjal és levendulával megspékelve, isteni. (bioboltban, neten rendelhető). Kíméletesen tisztít, támogatja a hüvelyflórát.

A fehérneműimet ilyen időszakombat neomagnol fertőtlenítő tablettával kezeltem, és hatvan fokon mostam.

Első körben a táplálkozásoddal tudsz javítani a helyzeten, bármi egyéb külső behatás csak ideiglenes megoldás.

Javaslom a diéta alatt (de azért orvossal igazoltasd vissza, hogy candidád van) a házi hüvelykúp készítését, nem nagy ördöngösség, amibe célzottan olyan illóolajat csepegtetsz, amilyen problémád van.

Itt van pár jó kis recept: [link]

Itt pegid a candida kúra: [link]


Jobbulást!

2011. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Candida kúra, egészséges életmód, életmód változtatás. Természetes szerek használata.

Én is "antalvalis" szemléletű vagyok, nagyon hasznos az előző kommentelő hozzászólása.

2011. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)

holnap reggel megyek vérvételre hogy kiderüljön valami!:)

2011. ápr. 19. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!