Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen praktikákat ismertek...

Milyen praktikákat ismertek arra, hogy megjöjjön a menstruáció?

Figyelt kérdés
Elég rendszertelenül szokott megjönni. Általában késik, már sajnos hozzászoktam, de most már lassan a két hetes csúszásnál járok. Hallottam anno, hogy a forró vizes kádban ücsörgés segíthet.. De van valami egyéb? Akár akupunktúrás pont, vagy gyógytea, vagy bármi? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 20. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
fogamzásgátló
2011. ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, szedtem hosszú évekig, és már pont nem szeretném tovább, bármennyire is kényelmes megoldás lenne.. :S

(Lassan másfél éve, hogy abbahagytam.)

2011. ápr. 20. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:
cickafark teáról hallottam még.
2011. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Állítólag a vörösbor is meghozza. De én jártam talpmasszaázsra is.
2011. ápr. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 LeeWie válasza:
Cickafarkfű tea. Nekem bevált! Napi 3-4 pohárral iszol, vagy ülőfürdő.
2011. ápr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


A cickafarkfű teát csak akkor kellene alkalmaznom, ha épp akarom, hogy megjöjjön, vagy úgy általában folyamtosan, mert az segíthet abban, hogy rendszeresebb legyen? Rákerestem, de erre vonatkozó infót nem nagyon találtam hirtelen..


Amúgy úgy látszik elég volt kiírnom, és bejött a "rákoncentrálás".... :)

2011. ápr. 21. 11:05
 7/7 A kérdező kommentje:

A vörösbor, most hogy mondod, nekem is segített már.. :)

A talpmasszázst max Páromtól szoktam kérni, legközelebb kap egy könyvet, hogy tudja is, hogy mit hol nyomkod.. ;))

2011. ápr. 21. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!