Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Feketés-sötétzöldes folt a...

Feketés-sötétzöldes folt a kis szeméremajakon? Mi lehet ez? :O

Figyelt kérdés
Nemrég a tükörben észrevettem a kisajkamon egy kb 1 négyzetcentimérter területű feketés-sötétzöldes foltot. Semmilyen kitüremkedés nincsen, csak simán más színű a bőr ott. Szerintetek mi lehet ez? Még nem élek nemi életet. Lehet esetleg valami anyajegy vagy valami ártalmatlan dolog? Esetleg jobban tenném ha orvoshoz mennék vele? Kérlek segítsetek! 16/L
2011. ápr. 20. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz! Lehet, hogy nincs semmi komoly bajod, de soha nem lehet tudni... Egy vizsgálattal nem veszítesz semmit, max te is megnyugodnál, hogy nincs semmi bajod.
2011. ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt mondom én is, hogy menj orvoshoz, bár sok lánynak ilyen a puncija. De akkor megnyugszol, ha doki mondja, hogy nincs baj.
2011. ápr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Enyémen is lett egy ilyen.
2011. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, én 20 vagyok és szűz. Szerintem látta az enyémet a doki, mert voltam kb. 1 hónapja. Bár nem tudom, hogy akkor ott volt-e már, de gondolom.

Nem szólt semmit.

2011. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!