Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent az ha kétszer jön...

Mit jelent az ha kétszer jön meg egy hónapban?

Figyelt kérdés

Először megjött április elsején... nagyon fájt emlékszem...

Most meg 22-edike van és megint megjött :S ez baj?


2011. ápr. 22. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
csak siet valahová..ez annyira nem gáz..nem 28 nap telt el hanem 22..ez lehet stressz miatt, időjárás meg egyebek
2011. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi :)
2011. ápr. 22. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz? Lehet még nem állt be rendesen. Bár nekem 5 éve van még és még most is van, hogy néha pár nappal korábban vagy később jön meg.
2011. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát kb 2 éves mert most 15 vagyok és 13 évesen jött meg először... de nekem mindig minden hónapban elsején jön meg :S
2011. ápr. 22. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg dolog befolyásolhatja, úgyhogy nincs semmi ok a pánikra :)
2011. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Édes szívem, ez nem vonat, hogy menetrend szeirnt jöjjön. Ha ismernéd legalább a tested működését, tudhatnád, hogy nem naptári napra pontosan jön meg, sőt foggátló nélkül valószínű soha nem áll be napra pontosan, még évekig akár. lehet, hogy következőnek meg 40 napra jön meg.
2011. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. ápr. 22. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!