Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem áll már be a mensstr...

Miért nem áll már be a mensstruációm?

Figyelt kérdés
Már kb 5 éve menstruálok, de még mindig nem állt be. Van hogy csak pár nap, de van hogy több mint egy hét eltéréssel jön meg. Miért lehet ez? Nem is fog soha beállni? (17 vagyok)
2011. ápr. 22. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Valakinek 10 éve nem állt be.

Olyan 25 évesen számíts rá de lehet oylan 22 körül beáll.

2011. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én eltotyognék egy nőgyógyászhoz,de még inkább egy házi orvoshoz, beutalóra endokrinológiára ott meg addig verném az asztalt míg nem csinálnak nekem egy teljes hormonpanelt, két pontosat ha lehet ( menstruáció 2-5. napján valamint a 21.-25. napján). Már csak azért is mert nagyon sok hormonrendellenesség ami csak a 20-as években csúcsosodik ki így kezdődik.
2011. ápr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Battyogj el a nőgyógyászhoz.


Nekem 13 évesen jött meg, most 21 vagyok. Mostanában kezd rendszeres lenni. A nőgyógyász azt mondta, minden oké(vizsgálat után), csak legyek türelmes.


Menj el te is, csak így mehetsz biztosra.

2011. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!