Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a puncim amikor...

Miért fáj a puncim amikor felrakom a tampont?

Figyelt kérdés
kezdem az elején!mult szerdan fajt es viszketett a puncim, es furcsa volt a fojasom és fájt is ha felnyultam magamnak h megnézzem mivan. ez kövi hét péntekre elmult vagyis tnap. de ma mikort fel raktam a tampont fajt. mitöl van? mit csináljak??? lécci segitsetek!!!!!!!
2011. ápr. 23. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem elég nedves. Hány éves vagy?
2011. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

attól,hogy alig lehetsz 12 éves. ezt a szót,hogy "punci" az ovisok használják.

és ha ilyen bajod van,a legjobb nőgyógyászhoz menni. ha pedig fáj a tampont használni,inkább ne használd.

2011. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Kedves második! Mi bajod a punci szóval? Teljesen normális szó, kortól függetlenül!
2011. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
19 vagyok! kapd be 2. nem tom mi bajod van vele! miért te h hivod? :S am még ijenem soha nem volt és 3éve van párom szal nem hiszem h elkaptam vmit! :(
2011. ápr. 23. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

a "punci" szóval az a baj,hogy alpári.

és úgy írják "iLYen".

2011. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Tudjuk, kedves 79%-os, hogy a vesszőparipád a "Punci" szó. Én még olyan hozzászólást tőled-mert nem nehéz észrevenni, hogy te írtad-nem láttam, amelybe nem fűzted volna bele. Még ha oda sem tartozott... Gondolom nem csak én vettem észre.

Eszem megáll...


Kérdező ! Szűz vagy még ?

2011. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz. 3éve élek nemi életet. amugy arra gyanakodtam h hüvelygombám volt de mivel az nem mulik el(azt olvastam mert még nem volt olyanom) ezért meg örültem de most h meg jött és fáj ahogy felrakom és nem is vérzek rendesen már nem tudom mi a baj... :(
2011. ápr. 25. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!