Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortuszt követő hónapban...

Abortuszt követő hónapban mikor van legközelebb peteérés, mennyi a teherbeesés esélye?

Figyelt kérdés

Elképzelhető hogy 3 héttel abortusz utáni együttlétkor teherbeessen valaki?

(egyébként missed abortusz volt, szívleállás miatt 9 hetesen, akartuk volna a babát... az orvos azt mondta pár hónap múlva lehet elkezdeni megint próbálkozni... 3 hét után volt kontroll, akkor azt mondta az orvos szépen rendbejöttem, lehet szexuális életet élni. Megszakítással védekeztünk, a 23. napon történt az aktus, viszont már 35 nap is eltelt az abortusz óta-elvileg ugyan úgy 28 napra kéne megjönnie ha jól tudom... Nagyon félek ha netán terhes lettem, az abortusz miatt elvetélek)Szóval a kérdésem, abortusz után van e egyáltalán peteérés, ha van akkor is a 14. napon, vagy lehet össze vissza? pl esetemben a 23. napon?


2009. márc. 5. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést a teherbeesés kategóriában tedd fel,több választ kapsz rá.Hasonló esetem volt,az interneten egy orvos azt irta vissza,hogy ilyenkor bármikor lehet peteérés.Ajánlatos azonban várni 2-3 menzeszt.Sok szerencsét!
2009. márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem egyik év november 21-én volt a műtétem mert elvetéltem és január 13-án már 5 hetes terhes voltam. Egészséges kisfiam született.
2009. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!