Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadine+Cikatridina? (felpont...

Betadine+Cikatridina? (felpontozlak)

Figyelt kérdés

7 napig használom a Betadine hüvelykúpot. Azt olvastam, hogy ez kiöli még a jó bacikat is, ezért kell utána használni valami mást, ami visszaállítja a rendes működést. A Cikatridina mellett döntöttem.

A kérdésem az lenne, hogy vasárnap teszem föl az utolsó Betadine-t, és hétfőn már egyből kell a Cikatridina-t? A legfontosabb kérdésem pedig az, hogy a C-ból mennyit kelt használni? Ugyanannyit kell abból is, mint a Betadine-ből? Vagyis jelen esetben abból is hetet?


Köszönöm a segítséget.


2011. ápr. 24. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Jobb lett volna, ha nőgyógyásszal konzultálsz, mielőtt elkezded. Nem biztos, hogy a betadine kúp a legjobb megoldás a te problémádra.(bár én örülök ha veszik, mert mi gyártjuk:)

A rendes működés visszaállításához a normál flóra visszaállítására van szükség (pl Gynoflorral). A Cikatridina tudtommal nem erre jó.

2011. ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, de a leglényegesebbre nem kaptam választ.


Ugyanannyi hüvelykúpot kell felhelyezni mindkettőből? ha betadine-ből hetet szedtem, akkor a másikból is ugyanannyit kell??

2011. ápr. 24. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász a Vitagyn C hüvelykrémet javasolta a "jó bacik" működésének helyreállítására. Nagyon bevált! Én az antibiotikum utáni napon kezdtem el, és összesen 6 napig használtam (ez pont 1 doboz). Az első két napon egy nagyon pici csípős érzéssel járt, de nem volt vészes! Utána meg már egyáltalán nem okozott semmiféle kellemetlenséget. Azóta, ha bármikor antibiotikumot kell szednem, mindig használok vele egy időben Vitagyn C-t is. Ezzel meg tudom előzni a problémát!
2011. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a Cikatridina nem jó, akkor mindegy, hogy kettőt, vagy tízet használsz.
2011. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!