Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikortól lehet orálisan?

Mikortól lehet orálisan?

Figyelt kérdés
Hétfőn volt terhesség-megszakításom, azt hallottam, ha a vérzés rendben volt, akkor 2-3 hét múlva már lehet orálisan. Mit tudtok erről?
2011. ápr. 24. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

huh, ez vicc ugye????

1-2hétig még vérzel ugyan, de ha a párodat nem zavarja, akkor akár már ma is lehet. bedugni viszont semmit nem szabad. nyelvet sem

2011. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók! Miután nem voltam még ilyen helyzetben, nem tudom, mit szabad és mit nem. Az első válaszolónak köszönöm a kommentet, tényleg nem vicceltem, nem tudtam, és gondoltam, inkább megkérdezem itt, nehogy még nagyobb bajt csináljak.

A második válaszolónak meg üzenem, hogy megmutatta mekkora értelmi színvonalon áll. Ja, és köszönöm azért neked is a választ IDIÓTA!!!!!

2011. ápr. 24. 23:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a kérdés az volt,hogy a párod ki@alhat-e vajon az abortusz után nem sokkal.

-válasz:Ha van gusztusa,miért ne?Vagy nem ez volt a kérdés?

2011. ápr. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na, hát köszönöm az érdemleges válaszokat. Amit akartam, azt megtudtam.

Még annyit szeretnék mondani, hogy feltettem a terhesség-megszakításos kérdésemet a terhesség kategóriába. Ott is azt mondták, hogy nem jó helyre raktam, mert ott kisbabára vágynak. Rendben, megértettem. Elnézést azoktól, akiket ez megbotránkoztat. De! Most az egyéb kategóriába írtam. És itt sem jó. Akkor? Én nem tervezem, hogy ez bármikor is megismétlődik, de rajtam kívül vannak még nők, akik ilyen kérdéseket fognak kiírni. A kedves babára vágyóktól kérem, hogy írják meg, hogy akkor mégis hova tegye ezt fel az ember?

2011. ápr. 25. 11:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Már csak az a baj, hogy a kérdésből az nem derül ki hogy védekezett-e vagy sem, illetve hogy miért vállalta az abortuszt.Attól függetlenül hogy már most azon jár az esze hogy mit lehet csinálni, nem biztos hogy nem viselte meg a dolog, sőt.

Kérdezőnek pedig természetesen lehet orálisan szeretkezni.

A műtétet követő 2 héttől lehet, rendesen pedig a 6. héttől.

2011. ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Legközelebb, ha kérdést írok, majd jobban figyelek, hogy mit hová rakok ki.

A próbálkozóknak mihamarabbi sok siker kívánok!

További kellemes húsvéti ünnepeket és jó pihenést mindenkinek!

2011. ápr. 25. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!