Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám eltolni egy...

Hogyan tudnám eltolni egy héttel a menstruációmat?

Figyelt kérdés
Pont a nyaralás időpontjára esik a mensim,szeretném egy héttel eltolni.Szedek fogamzásgátlót.Hogy csináljam?
2011. ápr. 28. 08:56
 1/3 anonim válasza:
Tovább szeded a bogyit!
2011. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En egyszer csinaltam ilyet.

A dokit megkerdeztem es azt mondta, hogy ha van ra 2-3 honapom, akkor osszam el a napokat es egysegesen toljam el mindig ugyanannyival, szedjem tovabb a fogamzasgatlot, amig el nem erem az egy hetet.

Tehat ha mondjuk 2 egesz ciklus van meg addig, akkor a kovetkezo ket honapban 3-4 nappal szedd tovabb a gyogyszert, ha harom egesz ciklus van meg, akkor most modnjuk szedj be 21 helyett 23 szemet, azutan 21 helyett 23 szemet es az utolso ciklusban (a nyaralaskor) 21 helyett 24 szemet. Utana terhetsz is vissza a 21 szemes honapokhoz. ez viszont azzal jar, hogy egy level fogamzasgatlot megkezdesz, de nem lesz elhasznalva teljesen, de talan ennyit meger.

2011. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
55%

Vagy hamarabb szünetet tartassz egy héttel... :)

Én így csináltam mikor még szedtem a gyógyszert, és pont Balcsira estek volna a piros betűs napok. Így le is tudtam mire mentünk nyaralni!

2011. ápr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!