Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem lehet valamit tenni a...

Nem lehet valamit tenni a menstruáció ellen? Valamit szedni, amitől VÉGLEG elmúlik? Vagy ritkábban jön meg?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 15:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Na, te se lehetsz több 14-nél.


Nincs semmi ilyen módszer, hacsak valami oknál fogva ki nem veszik a méhedet.

2011. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igen a méh kivétele lehet végleges megoldás rá. A nőgyógyásznál kaphatsz olyan fogamzásgátló injekciót, amitől hónapokig nem jön meg.

Persze kérdés, hogy a későbbiekre nézve van e értelme.

2011. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy egészséges vagy!

Miért nem akarod,hogy legyen?

2011. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
16 vagyok .x'D azért mert idegesít hogy soha nem tudom h mikor jön meg.. és mi ez akérdés, hogy miért nem szeretném?:O Hát mi a jó benne? :O :SS még az a jó mondjuk h nem szoktam görcsölni meg semmi..sőt nem is lenne baj ha nem lenne...nem is akarok amúgy sem SOHA gyerekeet..
2011. ápr. 28. 15:28
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha nem szoktál görcsölni, akkor miért nem akarsz menstruálni?
2011. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon szánalmas vagy kérdező! Pár év múlva másként állsz majd ehhez a kérdéshez, hogy legyen-e babád, vagy sem. Tőlem távol álljon a rosszindulat, de ilyen sorok olvasása után azt kívánom, hogy soha az életben ne tudj gyereket szülni! :)


21/L

2011. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, hogy mi az a menstruáció? Inkább örülj neki, hogy van, mert azt jelenti, hogy lehet gyereked.

Nem tudom mit szólnál, ha soha többet nem lenne vérzésed, de nem is eshetnél teherbe.

Még mindig inkább a vérzés nélküli életet választanád?...

Hihetetlen, hogy ilyen emberek vannak.

2011. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez az eredménye, hogy az idősebb lányok bebeszélik a kisebbeknek, hogy meg fogják majd bánni, ha várják a menstruációt.
2011. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kire beszélik rá???? Rám nem kell rá beszélni semmit !! Már 6 éve van minden hónapba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Csak tudom már,hogy milyen!!!!!!!!!!!! -.-"

Kösz a JÓ kívánságot, hogy soha ne tudjak gyereket szülni!!!!!!!!!!!! Remélem így is lesz!!


Mi az, hogy hihetetlen , hogy ilyen emberek vannak???? Nem hallottál még olyanról , hogy egy nő SOHA nem akar gyereket, mert nem vágyik rá, és soha nem alakul ki benne az ,,anyai ösztön"??????? Mindenki mondogatja, hogy majd máshogy látom majd, meg hogy gyerek nélkül nem élet az élet...dehogynem!! Van nem is egy nő ,meg ismerősöm is ,aki már felnőtt és nem is akart soha gyereket, most sem akar. És már nem is fog szülni!

Inkább ne szüljön valaki gyereket,minthogy szülje halomra a gyerekeket, csak azért,hogy legyen és ráadásul nem is tudja felnevelni, meg nem érdekli meg nincs meg a megfelelő környezet!!!!!!!!!!! Meg, aki nem szül gyereket.. Sok ember be is pótolja azt, akinek nincs gyereke.

2011. ápr. 28. 19:07
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem, hogy mi a bajuk a válaszolóknak. Ahogy én téged ismerlek, SOHA nem akarsz majd gyereket, nem is vagy alkalmas a gyereknevelésre (már bocs) XD

Valamilyen szinten megértelek, de sosem tudhatod, hogy hogy fog változni a véleményed a későbbiekben...

Ez van, nőnek születtél, el kell viselni.

2011. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!