Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik ha a méhnyakrák...

Mi történik ha a méhnyakrák nem műthető? FONTOS

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán mi történik akkor ha vkiröl kiderül hogy rákos? Akkor mik az eljárások? És ha olyan stádiumban van hogy nem lehet műteni akkor mit csinálnak vele? Valaki írjon, nagyon fontos!!!
2011. ápr. 28. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem kemoterápia.
2011. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hererák túlélő vagyok, persze műtöttek. A menete: diagnózis, stádium vizsgálatok: tüdő rtg, ultrahang, vérben tumormarkerek vizsgálata. Műtét, szövettan alapján kemó vagy sugár esetleg mindkettő. Ha nem műthető azt le sem írom...
2011. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és 1-2 tipp: flavin7, culevit, cod tea, b17 vitamin, bére csepp, deutérium csökkentett víz...
2011. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még 1 kérdés: ha valaki a nem műthető stádiumban van, akkor nincs olyan hogy felírnak neki gyógyszert amitől mondjuk műthetővé válik?

2011. ápr. 29. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg gyógyszer, de inkább kemó és/vagy sugár eután, ha műthetővé válik természetesem műtik. Nem műthető lehet pl.: kiterjedtsége miatt a daganat vagy létfontosságú szervet ( artéria vagy bármi) körbevesz.
2011. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!