Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött a havim, pedig még...

Megjött a havim, pedig még van a fog. Gátlóból fél csomag, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
pecsételő vérzésnek hívják.Irány a doki!Több oka is lehet.
2011. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagy rosszul/rendszertelenül szedted, és ez megvonásos vérzés, vagy terhes vagy és azt jelzi. Bővebben leírod, hogy mit történt? Volt betegség, ami hasmenéssel, hányással járt, hogy kiürült a fog.gátló felszívódás nélkül?
2011. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vagy ha most kezdted el szedni, akkor lehet csak simán "barnázás", ami első adagnál szokásos.
2011. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Miért jelezne terhességet? Ne ijesztgesd már. Ha terhes lenne, akkor ne lenne vérzése.

Mióta szeded a tabit?

Ha most kezdted, akkor előfordul ilyesmi az első pár hónapban. Nem kell vele foglalkozni, csak ha 3 hónap után is előfordul.

Ha régóta szeded, akkor mindenképp orvos.

2011. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát a beágyazódás is járhat pecsételő vérzéssel.
2011. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Már több, mint egy éve szedem.

Úgy szedem, hogy amint felkelek, beveszem, ez lehet reggel 6-kor és 9-kor is.

Tegnapelőtt éreztem, hogy görcsöl a hasam, úgy, mint amikor megjön. Először barnás színű volt, mára már olyan, mint amikor rendesen menstruálok.

A fogamzásgátló pedig Yasminelle, elég drága kategóriájú.

2011. ápr. 28. 18:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg dokihoz kell menni, mert lehet betegség jele is.
2011. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem volt hányás, sem hasmenés mostanában, sem egyéb gyógyszer, leszámítva egy-egy fájdalomcsillapítót.
2011. ápr. 28. 18:30
 9/14 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Lehet, hogy a szervezetednek elege van a tablettából, vagy gyenge a gyógyszer.
2011. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én harmonetet szedek, és kb ugyanígy jártam, most..

pont 1 héttel előtte jött meg, mint a megvonásosnak kellene...de csak alig, úgy mint amikor elkezdtem szedni, v az utolsó napon, pont 1 hétig tartott...de én már több mint 2 éve szedem...nem hánytam , nem volt hasmenésem...Voltam dokinál gyógyszert iratni, de nem a sajátom volt benn, az pedig annyit mondott, h előfordul, de akkor még azt hittem, csak pecsételés lesz...de nem az volt...

én is aggódok, h baba lesz a dologban..ugyh vettem tesztet, holnap megcsinálom,csak mutatná, ha van vmi...

???

veled mi újs????

2011. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!