Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ahogy elmúlik a menstruációm,...

Ahogy elmúlik a menstruációm, bő "fehér folyásom" van, egészen addig míg újra nem lesz mensim. Nagyon bő, tisztaságit kell hordanom. Nagyon idegesít, voltam dokinál is nem gomba, nem tudják mi van. Lent?! 18/L

Figyelt kérdés

Van amikor nyúlós átlátszó,máskor fehér.

Nagyon sok dolgot szedtem rá,semelyik se használ.Nem gomba.

Mi bajom lehet ? Lelkileg ez elég megterhelő...

Bocsi hogy ide írtam,még1 infó : még szűz vagyok...


2011. máj. 1. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék itt van olvasgass.

Lehet használni csak nem szabad túlzásba vinni..

2011. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász azt mondta, lehet hormonprobléma is. Csináltass hormonvizsgálatot!
2011. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A huvely termeszetenel fogva nedves. Mivel a tudokhoz es a horgocskekhez hasonloan nyalkahartya boritja, tulzott valadekozasa is gyakran hasonlo okokra vezetheto vissza:

tul sok finomitott elelmiszer, feher cukor, tejtermek fogyasztasa, valamint a stressz okozhatja a valadek mennyisegenek a fokozodasat.

Ezt eredmenyesen lehet kezelni gyogynovenyekkel es megfelelo etrenddel. Ha 7-10 napon at kizarolag rizst es mungobabot, vagy teljes gabonaszemek es huvelyesek barmilyen kombinaciojat fogyasztod.

Cickafarkfu es csalanteat fogyasszal belsoleg, es ebbol keszits ulofurdot is.

Viszont nem artana egy orvosi kivizsgalas, mivel ez lehet egy kisfoku verszegenysegnek a tunete is.

2011. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!