Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Tesizzek, vagy ne?

Mit csináljak? Tesizzek, vagy ne?

Figyelt kérdés
Megjött a menstruációm, és tornáztam, voltam olyan hülye, és nagyon átáztam. : S Utána rosszul is lettem, úgyhogy haza kellett jönnöm. Szerintetek a kettőnek van köze egymáshoz? Lehet, hogy hülyeség, én nemtudom, csak amúgy is utálok minden véres dolgot. És ilyenkor kérjek felmentést tesi alól? Vagy használjak tampont? : SS
2011. máj. 3. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk muszáj a lányoknak tesizni akár menszesz akár nem. Nekem is megjött most és tesiznem kellett a LEGKEMÉNYEBB tesi volt eddig amit átéltem,menszesz nélkül is. :SS Képzelheted. Amúgy sajnállak ,de tényleg.. :( Nem te tehetsz róla,hogy annyira vérzel.. Szerintem ha tudsz és elfogadják akkor kérjél igazolást,de tudnod kell ,hogy szerintem az úgy nem lenne rendben ha minden hónapban ezt csinálnád. :/
2011. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszia választ, és az együttérzést.
2011. máj. 3. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk gimiben tesitanárNŐNK volt, úgyhogy nem volt mese, tornázni kellett. Ő se vett ki minden hónapban egy hét szabit.

Ahogy később sem fogja lőtéri kutyát se érdekelni, hogy megvan, csinálni kell mindent ugyanúgy, mint a többi napon.


Sajna, jobban jársz, ha hozzászoksz, és keresel valami jobb betétet/használsz addig tampont.

Esetleg tampon és egy vékony betét: az a tuti, nem fogsz átázni!

2011. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó öltlet.
2011. máj. 3. 15:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Állítólag a mozgás, csökkenti a görcsöket.
2011. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Majd a munkahelyedről is elkéretőzöl, mert menstruálsz? Kibírod a tesit, én is kibírtam (kénytelen voltam). Használj tampon + vastag betét kombót, úgy talán nem ázol át.


21/L

2011. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem olyan is folt, hogy kifutottam hányni az órámról (amit én tartottam), de 5 perc múlva jobban lettem és minden ment tovább.
2011. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is kötelező mindig tesizni.. pedig NŐ a tanár..://

(na de a 'r*bancok', akik csak azért nem tesiznek mert ott a pasi a folyosón, álandóan találnak kifogást -.-")

2011. máj. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
énis tampont használtam +betétet és jó volt így ;)
2011. máj. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!