Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okozott valakinek depressziót...

Okozott valakinek depressziót vagy hangulatingadozást a Nuva Ring hüvelygyűrű használata? Ha igen, elmúlt később a használat során?

Figyelt kérdés
Én most használom 3. hónapja és sokszor ok nélkül érzem magam feszültnek, szomorúnak, és a gyűrű használata előtt ez nem volt, az életemmel minden rendben van, nincs okom a rossz hangulatra.
2009. márc. 9. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hello! Depressziot nem nagyon, de feszultséget igen, ergo idegbeteg voltam, de rapszodikusan :)

Habàr gondolom amiatt is lehetett ez nàlam, mert a szulés utàn elmentem a 6 hetes kontrollra, ahol ugye beszéltunk a dokival a fogamzàsgàtlorol, mutatta ezt a Nuvaringet, mondom neki, ez tetszik. Erre azt mondja, oké, akkor felhelyezem most, ajàndék az elso gyuru :)Namàrmost szulés utàn egyébként is ossze vissza mukodnek még a hormonok, amihez jottek a mesterségesek is, nem csodàlom ...

De ami igazàn gond volt, két-hàrom havonta napokkal koràbban jott meg mint kellett volna, 8 honapig hasznàltam, és az utolso pàr honapban minden libidom eltunt...

Szal nekem nem vàlt be...

2009. márc. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem depressziót nem, viszont ennek "köszönhetően", és egy kókler orvosnak is, persze, 3 hónapon át nonstop menstruáltam... szóval nekem se jött be!
2009. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem a gyűrű levétele után kb. egy nappal, mikor megváltozik a hormonszintem, akkor leszek depis. Van hogy 10 percenként rám jön a sírás, nincs kedvem semmihez, lehangolt vagyok...
2011. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!