Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hányadik napon érezhető a...

Hányadik napon érezhető a haszna a canesten hüvelytablettának?

Figyelt kérdés
Ha használ akkor nálatok hányadik nap nem volt vészes?? Mert én tegnap este tettem fel az első tabit, de ma egész nap szinte viszket...
2011. máj. 4. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egyénileg változik, attól függ, hogy mennyire van elgombásodva a hüvelyed és környéke. Van, akinek már az első tabletta hat. Használj krémet is naponta 2-3x úgy hamarabb elmúlik. Arra viszont figyelj, hogy a krémet mindig tiszta bőrfelületen alkalmazd! Jobbulást! :)
2011. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem kombit használok...a gyógyszerész csak a tablettát adta...
2011. máj. 4. 14:46
 3/6 A kérdező kommentje:
2011. máj. 4. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szerintem érdemes lenne krémet is használod, mert tulajdonképpen a kettő együtt hatásos. A krém pont arra van, hogy megszüntesse a viszketést.
2011. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben...de az normális, hogy most voltam wc-n és fehér darabok jönnek ki?? Jah és köszönöm neked!!
2011. máj. 4. 17:58
 6/6 anonim válasza:
szerintem a kúp folydogál ki, az normális.
2011. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!