Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem rák? 1 hete vettem...

Ugye nem rák? 1 hete vettem észre, hogy a hüvelyem mellett de a bőrömön egy kb 3-4 centis keményedés, nagyobbodás van? Kitüremkedik a bőrömből, de nem pattanás, hanem, ha megfogom, akkor a bőr rész kemény, de nem fáj. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
18/l
2011. máj. 5. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
szőrtüsző gyulladás?
2011. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, mert ott is borotválom, de tényleg ezen nincs valami kis "lyuk",mintha pattanás lenne, nem is piros, semmi. Csak egy nagyobb keményedés,majdhogynem csomó, mintha "puklis" lenne. Mások válasza is érdekel, nagyon aggódok!
2011. máj. 5. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy menj orvoshoz, de ne gondolj rögtön a legrosszabbra!
2011. máj. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, én is csak egy dudort éreztem, egyre nagyobb volt pár nap alatt de nem volt vörös.Dörzsölte a bugyi, meg a nadrág, mert rossz helyre nőtt.Aztán egyszer csak eldurrant ahogy nézegettem, és gennyes volt, mint egy nagy pattanás.Nem tudom mi lehetett.De kenegettem és elmúlt.A jómúltkor megint volt egy, de az is elmúlt.

Bocsi a gusztustalan leírásért, de hátha segít neked.

2011. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi, nem gáz. Köszi, hogy leírtad:D
2011. máj. 8. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!