Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még sosem elégítettem ki...

Még sosem elégítettem ki magam, ez okozhat problémát a későbbi kapcsolataimban?

Figyelt kérdés
Úgy értem itt is olvasom és hallottam is, hogy valaki már oviba rájött, hogy kell, vagy 10-11 évesen... én 14 éves vagyok még sosem csináltam de nem is éreztem ár késztetést. Szóval, lehet valami problémám ha majd 2-3 év múlva lefeküdnék valakivel? Okozhat ez nehézséget, vagy semmi köze hozzá?
2011. máj. 6. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem,sőt!Az önkielégítés nagyon is jó,segít megismerni a tested!Semmi károd nem származik belőle!:)
2011. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem, még sosem csináltam, és ettől nehezebben fog menni a szex?
2011. máj. 6. 22:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagy, és még késztetés sem érzel a szex-re. Akkor milyen problémád lehetne ebből? Bőven ráérsz még. Különben is ez csak manapság divat, hogy már a gyereklányok azzal foglalkoznak, hogy hogyan érhetnek el orgazmust. Bőven ráérsz még ezzel foglalkozni.
2011. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy probléma lehet: aki nem ismeri meg egyedül a saját testét, az valószínűleg nehezebben tudja a partnerrel élvezni az együttlétet, hiszen még maga sem tudja, mi jó neki. De ez nem tragédia, legfeljebb egy kicsit tovább tart az "egymás testének megismerése"-szakasz.


A másik dolog viszont: ha okos vagy, nem fekszel le valakivel csak azért, mert "mindenki csinálja" (egy nagy frászt, csak a tinik szája nagy) - úgy, hogy közben te nem akarod.

Várd meg, amíg igényled az ilyen irányú testiséget. Ha pedig igényled, akkor (amíg nem lesz párod vagy nem juttok el vele odáig) ne félj magadhoz nyúlni, mert nincs benne semmi rossz.

De ez csak akkor igaz, ha igényled. Korábban nem érdemes próbálkozni, mert többet árthatsz vele, mint használsz.


És a legfontosabb: ne aggódj! Mindenki más ütemben fejlődik, de mire felnő az ember, ez nagyjából beáll egy közös szintre. Ahonnan nézve már mindegy lesz, hogy 12, 14 vagy akár 20 éves korodban volt az első szexuális jellegű élményed.

2011. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de ha nem csinálom akkor még menni fog a szex ugye? :| majd 2-4 év múlva? ez a fő kérdés, nem izgat, csak nemtudom származik e belőle hátrányom...
2011. máj. 6. 22:31
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. máj. 6. 22:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Természetesen nem muszáj csinálni. De arra sincs recept, hogy hogyan kell. Úgy izgatod a puncidat, ahogy akarod és amikor akarod. Ha nem akarod, akkor nem kell!
2011. máj. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
hogyan kell csinálni az önkielégítést?
2011. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ne offolj.

keress rá, én most nem magyarázom el ha nem gond.

2011. máj. 29. 19:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Keress rá az interneten. És ne félj tőle. Olyan a te kérdésed, mintha azt kérdeznéd, még soha sem olvastam el egy könyvet, származhat e ebből bajom? Nem származhat. Végül is bablevest anélkül is fogsz tudni főzni, és ha majd a házasság ugy hozza, élvezet nélkül is fogsz tudni gyereket gyártani. Csak szétteszed a lábadat, azt a pasi majd tudja. Ha szerencséd van. Ha ő sem, akkor pech. De majd belejöttök. Pl. úszni sem kell tudni. TKP. semmit sem kell tudnod.
2011. máj. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!