Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candidám van, elkaphatta a...

Candidám van, elkaphatta a barátom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Olvastam már olyat is, hogy ez nem fertőző betegség, de olyat is, hogy igen, el lehet kapni mástól. A kérdésem az lenne, hogy ugye pasiknál tünetmentes, lehetséges, hogy én kaptam el barátomtól? Vagy hogy lehetne kideríteni, hogy ő candidás-e? Ki lehet ezt deríteni nálam alakult-e ez ki, vagy barátomtól kaptam el?:/ Ha igen, hogy? Köszi.
2011. máj. 9. 16:06
 1/1 Tinker Bell ***** válasza:

Te elmész a nőgyógyászhoz, a párod meg elmegy az urológiára.


Mindkét helyre időpontot vagy beutalót kell kérni. Csak itt tudják kideríteni, hogy melyikőtök fertőzött és kezelni is csak itt tudják.


De azt nem értem, hogy ha orvos mondta, hogy candidás vagy,akkor miért nem mondta el ezeket neked, ha meg nem orvos mondta akkor honnan szedted?

2011. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!