Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol lehet beszerezni a lactacy...

Hol lehet beszerezni a lactacyd femina plus nevű intim mosakodót?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat
2011. máj. 16. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Auchanban vettem, de gyógyszertárban is láttam már kitéve.
2011. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felesleges költeni rá. Ha betegséged van, nem múlik el tőle. Ha meg nincs semmid, akkor majd lesz.

Babaszappannal mosakodj, kivülről.

2011. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is a legtöbb intim mosakodó tartalmaz sodium lauryl sulfat-ot, ami egy nagyon agresszív zsíroldó, és szinte teljesen lemarja a bőr természetes védelmi rétegét, intim mosakodóban alkalmazva az intim zóna kényes ph-ját is tönkreteszi. A Femina intim kence tutira nem jó, de mintha rémlene, hogy a múltkor megnéztem az általad emlegetett intim fürdőkészítményt is, és az sem jó. Ha ezeket használod, akkor "megágyazol" a nőgyógyászati problémáknak. Az intim területeket tiszta vízzel kell tisztítani, de ha mindenáron szeretnél valamit használni, akkor elsősorban natúr kecsketejes szappant ajánlok.


Az intim törlőkendőt is felejtsd el, telis-tele van vegyi anyaggal. Meg egyébként is minek? Ezeknek a területeknek a túlzott ápolása több kárt csinál, mint hasznot. Ha mindenáron szeretnél intim törlőkendőt, akkor próbáld ki a házilag elkészíthető receptet.

2011. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Terhes vagyok és néha felborul a ph-m. Azt olvastam, hogy ez kimondottan jó terhesség alatt.

Eddig a Floragyn mosakodót használtam, de azt kivonták sajna a forgalomból, pedig nekem nagyon bevált.

A házi receptektől picit óckodom, még soha nem próbáltam. Azért köszönöm az ötleteket:)

2011. máj. 16. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne használj intim mosakodokat,mert tonkreteszik a nemi szerved természetes baktériumfloráját.

Mosakodj langyos vizzel.

2011. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!