Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez és miért barna?

Mi lehet ez és miért barna?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van mint amikor megjön, és nem vér jön hanem barna folyás. Ez mitöl lehet? nem feküdtem le a barátommal de olvastam olyat h elég ahhoz h terhes legyek az előváadék is. tényleg lehetek attol terhes ha az előváladék bement?
2011. máj. 16. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhesség első heteiben,akár a beágyazódást követően is van olyan,h barnázás.Ha aktív szexuális életet élsz,nem szedsz fogamzásgátlót,akkor benne van a pakliban.Egy teszt már kimutatná,ha pl két hete együtt voltál a pároddal védekezés nélkül(a megszakítás nem védekezés-egy bnőm így esett teherbe 3hónapja!).
2011. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

előváladéktól is lehetsz terhes, mert az is tartalmaz spermiumokat!

Lehet terhesség előjele is, mikor beágyazódik, szokott egy kis -nekem mondjuk pirossas pecsétlő vérzés jelentkezni.

Meg lehet elégtelen hormonszint miatt is, nem kell mindjárt terhességre gondolni...

2011. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 benni23 válasza:
átrendeződött a bélcsatornád és sajnos a vaginádon fosol. Sajnos ez előfordul
2011. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
gyökér:)
2011. máj. 22. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!