Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jött meg a menzitek?

Mikor jött meg a menzitek?

Figyelt kérdés
Először is hány évesek voltatok? Meddig tartott előtte a fehérfolyásotok, kinek szóltatok először, milyen helyzetben voltál, mit szóltak a barátnőid (ha szóltál nekik.)
2011. máj. 17. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik közvéleménykutatótól vagy? Úgy értem, ez egy tanácskérő oldal, neked miben segítenének a kérdéseidre adott válaszok?
2011. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb. 1 millió ilyen kérdés van az oldalon. Lehet használni a keresőt.
2011. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem 14 éves koromban jött meg, otthon voltam nyáron, nem szóltam senkinek csak anyukámnak. Előtte kb. 2 évig volt fehérfolyásom.
2011. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

14,5 évesen. Az első 2-3 napig tartott, a következő fél évre rá jött, és onnantól rendszereződött 5 naposra. Fehérre nem emlékszem előtte. Hülye helyzetnek éreztem, nem szerettem sose az ezzel járó macerát. A barátnőimnek semmi köze ilyesmihez, nem beszéltünk erről. Senkinek nem szóltam róla, még anyámnak sem. Sőt anyám a mai napig nem tudja, hogy nekem már megjött.

Üdv.

30 N

2011. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

12 voltam. Előtte 1-1,5 évig és anyumnak..éppen otthon voltam :) a barátnőimmel nem beszéltünk ilyenekről, bár szóba jött 1-2 év múlva, hogy kinek mikor hogyan jött meg, de csak ennyi. :)

16/L

2011. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5hónapja jött meg a suliba...a barátnőmtől kértem betétet és otthon mondtam anyunak is em fájt semmim...még rendszertelen de majd beáll:)) 13/L
2011. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

15 évesen jött meg tesi óra előtt, nagyon gáz volt, mert nem volt nálam betét, ezért egy zsebkendőt tettem oda!Úgy megijedtem, hogy át fogok ázni, hogy kiálltam a futás alól és azt mondtam, hogy fáj a térdem. Egész órán kb. egy élőhalott voltam, mert csak arra koncentráltam,hogy mi "történik" odalent. Előtte 2 évig volt folyásom. Először anyumnak mondtam el, de neki se akartam, mert eléggé szégyellős voltam akkor, a legjobb barátnőmnek is elmondtam, de a többiekkel nem nagyon beszéltünk erezekről, mert nekik akkor már rég megjött és azt hitték, hogy már nekem is!:)

18/L

2011. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!