Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a nőgyógyászati gondom?

Mi lehet a nőgyógyászati gondom?

Figyelt kérdés
fáj a szex és néha ok nélkül a hüvelyem is fáj belülről meg néha ég is és nagyon szokott viszketni. meg élénk citromsárga folyás. ezek mire utalhatnak?
2011. máj. 17. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Clamidia, Tripper, Kankó... stb.
2011. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezek gyógyíthatók és veszélyesek?
2011. máj. 17. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hopp itt bizony valamilyen bakteriális fertőzés befigyelt a "mézesbögrédbe".
2011. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

gombás/bakteriális fertőzésed van. Miért nem mentél már el vele nőgyógyászhoz?????


Párodat is feltétlenül kezelni kell, mert anélkül nem fogsz meggyógyulni,mert visszaadjátok egymásnak.

2011. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyíthatóak.

De kell hozzá dokibácsi. Kicsit turkál odabent. Vesz egy kis kenetet. Majd a laborban megnézik milyen fertőzésed van és ad rá antibiotikumot.

2011. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
biztos hogy gyógyítható?? és csak annyit csinál amikor elmegyek hozzá hogy kenetet vesz a hüvelyemből mint a méhnyakrákszűréskor és kész?
2011. máj. 17. 19:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos csak a halál. Ezek 99,999%-ban gyógyíthatók.

Nem vagyok orvos aranyom. De mégis mit vártál, mire gondoltál? Lehet hogy vért is vesz.

Ja és pasidat (pasijaidat) is küld el a bőr- és nemibeteg gondozóba.

(Legközelebb meg figyelj oda a higiéniára vagy ha sűrűn cserélgeted a partnered akkor gumizzatok.)

2011. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem biztos, hogy el kellene ijeszteni szegényt ennyire. Szerinte inkább gombás fertőzés, hüvelykúp,külsőleg kenőcs. Lehet vény nélkül kapni Canesten kombi, kúp és krém egy dobozban. Első körben esetleg ki lehet próbálni. Az orvos egy fél vagyonra valő gyógyszert fog felírni. A krémet a párodnak is használni kell, ettől általában ki szoktak akadni, mondván, nincs nekem semmi bajom.

Egyébként, nekem akkoriban voltak hasonló gondjaim, amikor lelki gondjaim is, szorongtam, nem úgy ment a szex, mint kellett volna és ez lett az eredménye.

Mióta rendben vagyok lelkileg, semmivel sem fordítok többet a higiéniára, akkor se és most sem válogatom a partnereim, tehát a háttérben a már korábban leírtak volt. Nem lehet, hogy valami hasonló lehet a te gondod mögött is? Vagy a pasid félre lép.

2011. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!