Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehetséges? Léci írjatok!

Ez lehetséges? Léci írjatok!

Figyelt kérdés
Szóval. Nagyjából éves szőrös ott lenn, de eléggé.:/ A hónomat 2 hetente kell borotválnom, ha ujjatlanba akarok menni mert hát annyira szőrösödök. A melleim szerintem nagyobbak, mint az átlag, a legjobb barátnőm egy évvel idősebb, de mégis kissebb az övé, mint az enyém. A fehérfolyásom még csak 5 hónapja tart, de lehet, hogy nekem nem fog 1-2 évig tartani? A barátnőmnek 6 hónapig tartott csak, de én éretteb vagyok nála. (ő most egy évvel idősebb, és úgy mondom h éretteb, hogy én most éretteb vagyok mint ő akkor.) Neki még a hónalján nincs szőr, de azért már megjött neki. Szóval lehet, hogy lassan nekem is megjön?
2011. máj. 17. 19:51
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és 11/l
2011. máj. 17. 19:51
 2/8 A kérdező kommentje:
és az elején rosszul írtam. 2 éves szőrös ott lent.
2011. máj. 17. 19:51
 3/8 anonim válasza:
Hát, biztosat nem tudok mondani, de lehet hogy igen... Az én barátnőmnek csak 4hónapig volt fehérfolyása, aztán megjött neki... Lehet, hogy csak koránérő vagy.De ezzel semmi baj! (:
2011. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, az a helyzet, hogy az vagyok. :) a fiúk fel is figyeltek rá... no comment rá :D köszi a választ. egyébként nagyon várom, hogy megjöjjön. :P
2011. máj. 17. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne várd drága:( Én is így voltam, de mikor megjött rájöttem, hogy nem is olyan jó
2011. máj. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani, hiszen mindenki más ütemben érik. Ez genetikailag meghatározott.
2011. máj. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Soha sem lehet tudni ,hogy mikor jön meg. Ha sokat fáj az alhasad és kívánod az édességet valószínűleg megjön.
2011. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A menstruáció nem is jó de nem is rossz.Én is vártam hogy megjöjjön és én is 11 voltam .Akkor jöttem rá hogy nem jó ez amikor a családommal elmentem nyaralni és pont megvolt és nem fürödhetem a medencékben.
2011. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!