Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez baj, vagy mi? :S (Kérdésed...

Ez baj, vagy mi? :S (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A fehérfolyásomnak nincs szaga, átlátszó... De a puncim néha viszket, de nem csak úgy magától, hanem ha hozzáér a bugyim/ha ülök... Ez most fertőzés??? o.O
2011. máj. 17. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a bugyid dörzsöli?
2011. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de, lehetséges, de mondjuk minden bugyimnál ez van... Mondjuk... ez 3napja van, és mindhárom napon női boxer volt rajtam... :S
2011. máj. 17. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor ne vedd fel, mert nem tesz jót a bőrödnek!
2011. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az,hogy a folyásod átlátszó és szagtalan,az normális. A viszketést meg szerintem valami bőrirritáció okozhatja.
2011. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi,megnyugtattatok. :-) De rájöttem, hogy nem is viszketés, hanem mintha meghúznám a punciszőrzetemet :$ xD(bocsi a fogalmazás miatt)
2011. máj. 17. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem jó a bugyid szabása, azért húzza s szőrt. Nekem is ilyen érzés volt francia bugyiban, de a hagyományosnál nem.

Próbálj sima kényelmes alsót venni:)

2011. máj. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pamut bugyit hordasz, ha nem akkor válts arra!
2011. máj. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!