Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Lindynette levélnél mindegy...

A Lindynette levélnél mindegy melyik naptól kezdem el szedni, egyforma hormontartalmú mindegyik szem gyógyszer?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is Lindynettet szedek. Igen mindegy hogy melyik tabit veszed be először, mindegyik ugyan olyan.
2009. márc. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elöttem szóló biztosra tudja,

én nem,de általában ha egyforma színü a csomagolásban a gyógyszer,akkor mindegy honnan kezded.Ami különbözö hormontartalmú,általában több (ugy emlékszem 3) színnel is megkülömböztetik a csomagoláson vagy maga a gyógyszer is más-más színü.

2009. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szintén Lindynette-s vagyok! Igen, mindegy honnan kezded, mert azonos hormontartalmúak a gyógyszerszemek!

2009. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.
2009. márc. 14. 10:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is Lindis vagyok :-), nem értem hogy miért akarod máshol kezdeni, mert rá van irva a nap és ugy könyebb,de igy nem fogsz összezavarodni? :D amugy igen mindegyik azonos hormontartalmú
2009. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolónak: Szerintem a kérdező úgy gondolta, hogy pl.mindegy-e, hogy melyik szerdától kezdi el szedni, mert az összes nap 3x szerepel a tabin.
2009. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!