Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az ha kb 2 havonta...

Normális az ha kb 2 havonta felfázok? Alternatív megoldások ellene?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy nem, de mit tehetnék? Már voltam orvosnál régebben , de a gyógyszert hiába veszembe elmúlik , akkor , de később úgyis előjön újra :S Ti mit tesztek ellene? van valamilyen alternatív megoldás, ami vkinek bevált?
2011. máj. 18. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
tőzegáfonya kapszula
2011. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szedem
2011. máj. 18. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsi az ellenálló képességed. Sok vitamin, ásványi anyag. Sportolás. De ez hajlam is. Az ellen csak a megelőzés hatékony.
2011. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy a háziorvosod ágyúval lő verébre. Valamilyen rezisztens bakteriális fertőzésed lehet pl. enterococcus, és nem hat az antibiotikum. Menj el a dokihoz, és addig ki ne gyere tőle, amíg nem ad beutalót az urológiára.
2011. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is így vagyok, voltam urulógusnál is, azt mondta, ez van, hajlamos vagyok "felfázni".

Mivel patkóvesém van, csesztettem a vesegondozóban a dokit is ezzel, mert az sem akart velem foglalkozni. Az is azt mondta: "hajlam".

Szóval elküldött azért vesefestésre, Uh-ra, de semmi szervi nincs...


JA, az urulógus azt mondta, ha megint cistitisem(hólyaghurut) lesz, menjek hozzá, és ír ki vizelettenyésztést. Mondjuk ez azért jó, mert megtudjuk, milyen tipusú antibiotikumra rezisztens, milyenre érzékeny a baktérium ami a gyulladást okozza.

Viszont ez nem mondja meg, miért olyan gyakori a cistitisem!

Mert igazából nekem is elmúlik antibiotikumra -a Cifranra mondjuk nem, de a legtöbbre igen.


Most tanultam egyébként, hogy a divertikulum is visszatérő cistitis okozhat. Az a hólyag kiboltosulása, ahol könnyen megrekednek a bakt.ok, mert ott nem mossa úgy át a vizelet a hólyagot.

De ezt talán UH-on látni lehetne...majd elmegyek megint ha bajom lesz egy másik ultrahangos orvoshoz...


JA, meg nekem akkor szokott előfordulni, mikor hüvelygyulladásom van. Mondjuk logikus, hogy a bacik átterjednek a hüvelyről a húgycsőnyílásra is, nincs messze a 2 egymástól. Kérdés: hogy a hüvelygyull. okozza a cistitist, vagy fordítva. Neked ilyen nem szokott lenni?

2011. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én ha fel vagyok fázva a gentos homeopátiás bogyót szoktam szedni és elmúlik tőle. esetleg azt is ki lehet próbálni. Róza
2011. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nem árt medveszőlő levél teát inni (túl sokáig nem szabad alkalmazni,mert a vesét károsíthatja),cickafark vagy zsurlófű tea...Urogin tinktúra még az is jó.

Valami baktérium okozhatja...én is így járok sajnos február óta...most is volt,most szedem a 2. antibiotikum kúrát,de már belefáradtam...

Most szedem a tőzegáfonyát...(walurinal-napi 4-et veszek be),közben meg elkezdtem szedni a Zanocint (V). Úgy néz ki kezdek helyrejönni,de nagyon nehezen megy...

Ilyenkor rohadt sokat igyál,hogy takarítsa mossa a veséid,hólyagod...Jobbulást...

2011. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen szokott hüvelygyulladásom is lenni és gondoltam rá hogy amiatt is lehet. :S

Tőzegáfonyát szedek, meg Cantaris homeopátiás golyócskákat.

Reggel voltam nagyon nagyon rosszul a buszon... :S de egy kis pihenés óta már semmi bajom nincs, meg nagyon sokat ittam. :)

Köszönöm a segítséget és nektek is jobbulást!

Majd esetleg írhattok ide ha van kedvetek.

2011. máj. 18. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!