Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lett volna, az első?

Ez lett volna, az első?

Figyelt kérdés

Szóval, tegnap délután elmentem vécére, és láttam a tisztaságimon egy diónyi barna foltot, ami mellett volt egy adag kicsit sárgás folyást is.(Bocsi a részletezésért)Azóta nem volt semmi, csak a fehér folyásom. Tehát a kérdésem az lenne hogy most akkor megjött, és a jövő hónapban várjam újra, vagy ez csak valami jelzés volt?A fejlődési soron már végig mentem(mellek, intim szőrzet, csípő szélesedése, növés, pattanások, fehér folyás).Ez lenne az első menzeszem.

14.L


2011. máj. 18. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak előő "valami" és kövi hónapba lesz meg...de nyugodtan kérdezd meg erről az anyukádat:) biztos tud segíteni :)

nekemis sokat segít:)

14/L

2011. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már Beszélgettünk róla, meg ma dokinál voltam más ügyben, és erre is rákérdeztem, és azt mondták, hogy valószínűleg a héten lesz valami.
2011. máj. 18. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán jövő hónapban, már rendes menstruációd lesz.
2011. máj. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Ez azért nem mondható rendes mentstruációnak, nekem amikor először megjött kitartott egy hétig. Szerintem egy hónapon belül biztos megjön rendesen, lehet, hogy peteérésed volt.
2011. máj. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első menstruációd;)
2011. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!