Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A gátamon tegnap délutánra...

A gátamon tegnap délutánra kialakult egy kis puha csomó, vagy duzzanat, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap már napközben is érzékeny volt, de tusolás közben vettem észre ezt a hólyagot. Eléggé puha és a bőrt is össze tudom csípni a gátamon, eddig meg nem tudtam.


Arra gondoltam, hogy a tanga irritálta, és ezért duzzadt be.


Nem vérzik, nem zavar, inkább csak mentálisan, mert eddig nem volt ott.


Fertőzés nem lehet, rendszeresen tisztálkodom, nyilvános wc-re nem ülök rá.


Aranyér ugye a végbél elváltozása...tehát az elvileg nem lehet...remélem.

Háziorvos kinevet, ha elmegyek hozzá ezzel?


Előre is köszi a segítséget.


2011. máj. 19. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is a bugyira tippelek,na meg a nemi herpeszre...pont ott szokott kijönni.De mindenesetre nézze meg orvos.
2011. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De jó...én is a bugyira tippelek, szerintem kidörzsölte, bár nem fáj és nem sebes, de attól még lehet ott egy duzzanat.


Nemi herpeszem már volt a borotválkozástól...az pokolian fáj és ott pattanás-szerű csomók jelennek meg, melyek kifakadnak


A mostani pedig egy nagyobb kiterjedésű duzzanant, nincsen benne semmi sem, olyan, mintha kb egy pár miliméteres területen levegő lenne a bőröm alatt.


Veszek Bepanthen-t és nem hordok egy darabig tangát...hétfőig adok neki időt a gyógyulásra.

2011. máj. 19. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy orvoshoz kéne menni?
2011. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Mint megírtam az előbb, ezt tegnap este vettem magamon észre.

És igen, el fogok menni orvoshoz, ha hétfőig nem javul. Ne nézz engem ennyire felelőtlennek, légyszíves.


Azért írtam ki a kérdést, hogy esetleg van-e valaki, aki tudja, hogy mi ez, és elmondja nekem még az előtt, hogy eljutnék orvoshoz.

2011. máj. 19. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!