Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem érdekli a lányokat...

Miért nem érdekli a lányokat az egészségük?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmibe veszik az egészségüket! Sokan tesznek fel egy kérdést, de rögtön kikötik, hogy orvoshoz semmiképp nem mennek. Aztán ha nagyobb baj van, akkor meg jön a pánik.
2011. máj. 19. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Fehér folyásos kérdés?

Egyetértek, de nem csak a lányokra vonatkozik, hanem sok mindenkire, hogy inkább itt kérdezi meg, mint dokinál. Pedig sok apró bajnak lehet szövődménye (főleg egy nőgyógyászati dolognak).

2011. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezzel a kérdéssel nem lett volna baj , ha nem azt válaszolja a tanácsra hogy nem akarok. Az ilyennek felesleges segíteni. Én is megyek dokihoz ha problémám van, főleg ezzel nem játszok mert lehet többet ártok vele mint használnék.....
2011. máj. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem csak a fehérfolyásos kérdés miatt írtam ki, hanem úgy általában. Sok lány itt kérdez, de azt írja, hogy orvoshoz semmiképpen nem megy. Ennyire nem érdekli az egészsége? Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. máj. 19. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, idegesítő:)

Azért ha megfigyeled, főleg fiatal lánykák, 20-22 év alattiak jelentik ki, hogy nem mennek orvoshoz.

Én úgy vagyok vele, hogy akkor ne menjenek, nekem mindegy, csak magukkal szúrnak ki, amikor majd kénytelenek többször is menni a kialakult súlyosabb probléma miatt.

2011. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy hülye, és nem megy orvoshoz, de akkor mi a büdös francnak írja ki a kérdést?

Mégis mit vár?

Ha ennyire leszarja, akkor tűrje basszus...

2011. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem mennek a fiatal lányok, jah, mert akkor romba dölne a díva imidzs, amikor alájuk néz netalán beléjük nyúl egy FELNŐTT FÉRFI !!!
2011. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 20. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!