Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van több mint általában?...

Miért van több mint általában? (több lent)

Figyelt kérdés

Mostanában sokat fáj a hasam (de csak igy néha-néha rámjön kevés ideig tart de nagyon szokott fájni)és a fehérfolyásom ma olyan sok volt mintha bepisiltem volna.

12/L


2011. máj. 19. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet hamarosan megjön a menzeszed :)

14/L

2011. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Közeleg a menstruációd. Nagylány leszel.
2011. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindig sok volt, vagy hirtelen lett több? A puncid nem csíp?
2011. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet felfázás, mentrucáió előjele, peteérés előjele.... ha nem fáj és nem viszket akkor a 2., ha kellemetlen szagú, színes a váladék akkor az első.... ha pár nap alatt elmúlik és nincs kellemetlen szaga akkor a 3. Remélem segítettem és érthető voltam. 24L

Ja és utóirat: ezentúl mindig legyen nálad pár betét, egy váltóbugyi és nedves intim lemosókendő... ugyanis bárhol megjöhet és jobb ha felkészülten várod, akkor nem ér annyi kellemetlenség :)

2011. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem csíp-viszket köszööm amúgy már nagyon várom mert az osztályból csak 2-en vagyunk a barátnőmmel akiknek nincs meg és rossz hogy a többiek mindig erről beszélnek és igen hirtelen lett több.

köszönöm a segítséget!! :)

2011. máj. 19. 18:05
 6/8 A kérdező kommentje:
de ez (majdnem)biztos hogy mensi lesz? anyukám aztmondta neki 8.-osan jött meg a növéremnek 7-esen és én 6.-os vagyok.. :S :(
2011. máj. 19. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem is 12 évesen jött meg, anyumnak sokkal később. Szerintem ez nem számít. Nem hiszem, hogy holnap már megjön, lehet sokkal később, de mindenképp mensi előjel az tuti. Nekem hónapokig volt fehérfolyásom mielőtt rendesen beindult a dolog. Ráadásul tök váratlanul ért. Hazamentem leültem pisilni és akkor láttam, hogy tiszta vér vagyok. Enyhén szólva megijedtem. De ez így jobb, hogy te felkészülten várod.
2011. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! lehet furcsának hangzik de már nagyon várom.:)
2011. máj. 19. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!