Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most mitől van? (Kérdésed...

Ez most mitől van? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Még nem menstruálok. Elég erős folyásom van alapból, sajnos kerültem emiatt elég kellemetlen helyzetekbe. Szóval, reggel, amikor felvettem az új bugyit + tisztasági betétet tettem be, még nem volt semmi gond. Suliban azt hiszem 2-3. óra után kimentem vécére, és annyira átázott a betétem, hogy ki kellett szednem. Nem volt nálam másik, csak sima, azt meg nem akartam még betenni. Hazaértem 2 órára és a bugyim annyira átázott, hogy át kellett cserélnem. Azóta már kicsit enyhébben van, de azért van. Ez most mért van? Nincsen szaga, nem csíp, nem viszket. Ugye nincs gond. :/

11/l


2011. máj. 19. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hamarosan menstruálni fogsz! Melled nő már? Van már punci és hónalj szőrzeted?
2011. máj. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
óóó, az már 2 éve javában. a mellem nagyobb mint kéne, néhány nálam nagyobbnál is. a punci szörzetem, hát eléggé szőrös :D a hónaljamon kb másfél hetente kell borotválnom h ujjatlant tudjak hordani :/
2011. máj. 20. 07:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon úgy néz ki, hogy hamarosan menstruálni fogsz! Betét mindig legyen nálad! Első voltam.
2011. máj. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
oké. kicsit örülök neki. :) köszönöm a gyors választ :D
2011. máj. 20. 08:20
 5/10 A kérdező kommentje:
reggel arra ébredtem h tocsogok a folyásban. :/
2011. máj. 20. 08:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Megint az első vagyok. Ha "tocsogsz" a folyásban, akkor jobb lenne, ha szólnál Anyukádnak és elmennétek orvoshoz! Remélem nincs semmi baj, és kívánom Neked, hogy soha ne is legyen! :)
2011. máj. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szóltam anyának, azt mondta, hogy neki is így volt, és hogy ne agódjak, semmi gond nem lesz. :S
2011. máj. 20. 08:46
 8/10 A kérdező kommentje:
amúgy elállt. :)
2011. máj. 20. 08:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Tiszta szívből kívánom, hogy igaza legyen Anyukádnak, és tényleg ne legyen soha semmi gond! :) Megint az első voltam..
2011. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon kedves vagy, nagyon köszönöm és én is kivánom hogy neked se legyen semmi gondod :D
2011. máj. 20. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!