Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet ágyi poloskát...

Hogyan lehet ágyi poloskát írtani terhesen?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok és ágyi poloskánk van. Úgy olvastam, hogy csak a rovarírtás segíthet, viszont félek, hogy a vegyszerezés árthat a babának. Mit tudtok erről?
2011. máj. 20. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem árt, mert nálunk kicsi baba mellett végezték el. Amikor nekünk volt megkérdeztem, hogy mit csinálnak azt mondták befújják, majd két óráig nem lehetett a lakásban tartózkodni aztán egy nagy szellőztetés és este már ott is aludhattunk. Aztán 6 hét után megismétlik. De mondd el a szakembernek, hogy mi van és kérdezd meg, hogy mit javasol. Aztán mi nem ezt a módszert választottuk, hanem baráttól kaptunk szert és magunk fújtuk be, azt viszont biztos, hogy nem ajánlatos neked csinálni. Viszont van valami új módszer is ami csak annyi, hogy illatanyagot kibocsátó szerkezetet kiraknak és az odavonzza őket és meghalnak. De minden esetre minél hamarabb kezdjetek bele, mert iszonyatosan el tudnak szaporodni és bútorcsere lesz a vége.
2011. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ágyi poloska? Én azonnal kivserélném az ágyat, de sűrgősen, és semmi vegyszert nem használnék..Mert terhesen még nagy bajt is okozhatnak ezek a vegyszerek.Csak az ágyatokban vannak, vagy máshol is a lakásban?És honnan jöttek ezek az poloskák? Egyébként még annyit, hogy a poloska vérszívó, tehát neked terhesen nagyon nem kellene ez a dolog.:(((
2011. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Használt bútort vettünk - de szavak nincsenek rá, hogy mennyire megbántuk. Nem is értem, hogy lehet, hogy ezt a jelenséget csak azok ismerik, akik meg is tapasztalták..
2011. máj. 22. 20:44
 4/4 anonim válasza:

A várandós anyák a vegyszeres beavatkozás esetén minél

hosszabb időre, akár több napra is hagyják el a kezelési

területet. A kezelt bútorokat tiszta lepedővel leteríteni.

Az irtószerek gőzeinek belélegzését feltétlenül elkerülni!


Lantos Imre eg. gázmester

2011. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!