Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan nőgyógyászt keresek,...

Olyan nőgyógyászt keresek, aki kocka pesszáriumot, hüvelysúlyt és elektro stimulátort alkalmaz méhsüllyedés esetén?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 13:51
 1/5 anonim válasza:

Győrben van egy nőgyógyász,aki ezt a komplex kezelést alkalmazza.

Német Zoltánnak hívják,minden pénteken van magánrendelése,ahová be kell jelentkezni.

Ezen a számon tudsz időpontot kérni:06 30 9321772.

Állítólag sok méhsüllyedést és hüvelysérvet meggyógyított ezzel a kezeléssel.

Üdv.Tünde.

2011. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Miskolcon szintén van egy nőgyógyász, aki a Németh Zoltán által megalkotott komplex terápiát alkalmazza, Dr. Gubás Péternek hívják, ő Németh doktortól tanulta meg ezt a kezelést. Miskolc, Széchenyi út 46, Tel: 70/941-5168, csütörtök délután van a magánrendelése. Mind a két nőgyógyász nagyon rendes és nagyon jó szakemberek.
2011. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget, már fel is vettem a kapcsolatot Németh doktor úrral!
2011. máj. 31. 11:23
 4/5 anonim válasza:
Én ismerem Gubás Péter nőgyógyászt, nagyon kedvelem. Türelmes és segítőkész. Sikertelen hüvelyplasztikai műtétem után őt kerestem fel a komplex terápia miatt. A kocka pesszáriumot használom pár hónapja és a hüvelysúlyt is és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Sok időt vesz ez igénybe, de a gyógyulás minden időt megér.
2011. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nagykanizsán pont ezzel foglalkozik Dr. Oláh Orsolya nőgyógyász.

Németországban tanulta ezt a módszert, Zala-megyeieknek fontos lehet! Üdv!

2015. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!