Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma jött meg a menstruációm....

Ma jött meg a menstruációm. és pénteken nyaralni megyünk. Mit csináljak? Elfog múlni még addig?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 13:53
 1/9 A kérdező kommentje:
ja 14 éves vagyok
2011. máj. 22. 13:54
 2/9 anonim válasza:
elmúlhat. vagy igen vagy nem, nekem általában 6-7 nap, de lehet neked ennél rövidebb lesz. a végére pedig lényegesen kevesebb lesz a mennyisége.
2011. máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
addig simán elmúlik, vagy már csak nagyon kevés lesz.
2011. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) mert aqvaparkba megyünk, és jó lenne ha elmúlna :S
2011. máj. 22. 14:24
 5/9 A kérdező kommentje:
és most nagyon kevés van (lehet attól hogy tegnap ittam sok citromlevet ? ) és félek hogy holnaptól több lesz..
2011. máj. 22. 14:41
 6/9 anonim válasza:
citromlé? szerintem ilyenkor más késő lenne inni.. már megvan. én általában a menstruációm előtt szoktam inni. nem tudom hogy az siettetni fogja-e a menstruációdat.
2011. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem addigra el fog múlni, vagy már csak nagyon kevés lesz (am nekem is ma jött meg):P
2011. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szerintem addigra el fog múlni. nekem 2 napja jött meg (nem először) de már kezd "gyengülni". ha érdekel, nekem az első 2-3 napban erősebb, aztán gyengébb és az 5-6. napon már szinte csak pár csepp. szerintem neked is hasonló lesz. amúgy ha citromlevet iszol, akkor késleltetni tudod, de ha meleg vízzel "zuhanyoztatod" a hasad lentebb, akkor hamarabb fog megjönni, vagyis több helyen így olvastam :P

14/L

bocsi, hogy hosszú lett :$

2011. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tampont használtam.. és nemvolt semmi baj (:
2011. jún. 2. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!