Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan 'hozhatnám előrébb' a...

Hogyan 'hozhatnám előrébb' a menzeszemet? Van valamilyen módszer, mint pl amikor késleltetni szeretném:citromlé. De mi a helyzet ellenkező esetben?

Figyelt kérdés
Most jött meg, Június 27-én megyek tengerpartra,és nem szeretném,ha a havim miatt nem érezném olyan jól magam.Nem szeretek tamponnal vízbe menni..:S
2011. máj. 22. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A citromlé beválik késleltetéshez?

Egyébként a szex, a meleg víz, az alkohol elvileg megsürgetik, ha meg szedsz fogamzásgátlót, akkor azzal eltolhatod.

Ennyi ötletem van. :) (Egyébként állítólag a sós víztől, tehát a tengervíztől is hamarabb jön meg a menstruáció.)

2011. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem késik a citromlétől.
2011. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állítólag a vörösbor, de ennek ugyanolyan esélye van, mint a citromlének.
2011. máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az E-vitaminról hallottam (napi 200 mg), hogy segít kicsit előrébbhozni. Legalábbis olyan esetekre ajánlják, amikor nem jön meg a lánynak, hogy ez segít megjönni.
2011. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!