Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kit ajánlanátok mint nőgyógyás...

Kit ajánlanátok mint nőgyógyász? Dr. Csuka Ferenc, vagy Dr. Tankó András? Fontos!

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék orvost váltani, és sajnos nem tudok senkitől információt kérni ilyen téren. Mellesleg 17 éves vagyok. Egyelőre a fent leírt két orvos tűnt szimpatikusnak az itt leírt jellemzések alapján. Arra lennél kíváncsi, és ez a lényeg, sajnos(!!), hogy mennyiért rendelnek, és mennyire toleránsak? Az sem baj, ha valaki egy másik orvost ajánl, de a két fő pont számomra, hogy minél olcsóbb legyen, és mindenképp kedves!

Nagyon hálás lennék a segítségekért!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 23. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom magam!


Garantálom hogy nagyon szímpatikusnak fogsz találni!


De ha mégsem, akkor majd meghívlak valamire!

2011. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,én Dr Pétervári Lászlóhoz járok már 21 éve,nagyon kedves és szerintem nem is drága 6000 egy vizsgálat,van uh-ja is.A másik két dokiról sem hallottam semmi rosszat.
2011. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) nekem a 6ezer egy kicsit sok, de ha nem találok mást, lehet hogy megpróbálom. :)


Kedves első! :D

Nagyon köszönöm, kedves tőled, de foglalt vagyok :)

2011. jún. 5. 17:22
 4/5 anonim válasza:
Én ajánlom Csuka Ferencet,nagyon rendes,szimpatikus doki,mindent elmagyaráz,nagyon rugalmas doki.A vizsgálat nála is 5-6 ezer,van ultrahangja is.
2011. jún. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. jún. 23. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!