Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet a barnás folyás?

Mitől lehet a barnás folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Húsz éves vagyok, rendszeresen élek szexuális életet, hüvelykúppal védekezünk. Talán harmadik vagy negyedik napja van nagyon picit krémes állagú, de alapvetően híg barnás/sárgásbarna folyásom. Nincs mellette se viszketés, se semmi. Ma csináltam egy tesztet, de negatív. A problémához hozzátartozhat, hogy a menstruációm kicsit "megőrült" december óta... decemberben késett, januárban hamarabb jött meg, februárban semmi (három negatív teszt), márciusban januárhoz képest kétszer 28 napra, áprilisban semmi, májusban márciushoz képest kétszer 28 napra jött meg.

Orvoshoz sajnos leghamarabb két hét múlva tudok eljutni. Van esetleg valami "tippetek", hogy mi lehet?


a kukacoskodóknak: Igen, orvoshoz mindenképpen el fogok menni, de ragaszkodom a sajátomhoz, nála pedig sajnos két hétnél hamarabb csak úgy kapnék időpontot, ha három pozitív teszt lenne a kezemben és ököllel verném az asztalt :) Egyelőre csak hajt a kíváncsiság, plusz - gondolom én -, a vény nélkül kapható cuccok (pl.: Canesten) ha esetleg nem is használnak, ártani nem árthatnak...


Előre is köszönök minden választ :)


2011. máj. 23. 23:58
 1/3 anonim válasza:
Tudtommal a gomba ferzozes csak nagyon sulyos esetekben kovet verzes,mikor mar a meh is fertozott,de azt eszre vetted volna.Esetleg meg eroltetted magadat?
2011. máj. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvosod, ha normális, el fog küldeni vérvételre, hogy leellenőrizze a hormonháztartásod, mert a menstruáció késése, és a barna folyás hormonzavar eredménye is lehet.
2011. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát nekem van amikor barna folyásom van menstruáció előtt párnappal...van amikor csak az van nem pedig vér...


de szerintem azért mindenképp menny el orvoshoz...:)

2011. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!