Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A gyantázás nagyon fáj?

A gyantázás nagyon fáj?

Figyelt kérdés
És hol jobb csinálni otthon vagy a kozmetikusnál?
2011. máj. 24. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Elsőre igen (egyéni fájdalomküszöbtől függ, hogy pontosan mennyire), de abszolút meg lehet szokni.


Kozmetikus mindenképpen ügyesebben csinálja meg, de otthon is elvégezhető. Legjobb először kozmetikusnál, megfigyelni mit hogy csinál, és utána lehet otthon próbálkozni gyantapatronnal+melegítőgéppel.

2011. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem, nem kell tőle félni! Nekem egyedül az intim gyantázás fáj, dehát az kinek nem fájna...:s

Szerintem bízd kozmetikusra, elsőnek mindenképp! Később magad is megpróbálhatod, bár én sose gyantáztam magamnak.

2011. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem csak egy nagyon picit fáj, de nekem pl lábamon jobban mint az intim gyanta...

megszokható és szerintebb érdemesebb először kozmetikushiz menni :)

2011. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!