Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelenthet a színtelen,...

Mit jelenthet a színtelen, nyálkás folyás?

Figyelt kérdés
Vagyis pontosabban nem is folyás, hanem egy nagyobb nyálka "darabka" :S Sűrűn nyálkás és nyúlott. Nem értem, még nem volt ilyen. A peteérés jele nem lehet, mert fogamzásgátlót szedek.
2011. máj. 24. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

És szerinted attól, mert fogamzásgátlót szedsz, nem lesz többé peteérésed?



Istenem! -.-"'

2011. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, képzeld gátolja a pete érését. Nem mondtam, hogy soha többet nem lesz, de jelenleg nem lehet...
2011. máj. 24. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy fogamzásgátlót szedsz még van peteérésed, csak a gyógyszer miatt nem fogan meg.
2011. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fog.gátló szedése alatt 99%-ban nincs peteérés! Azaz a fog. gátló pont a peteérést iktatja ki. Azért menzeszelsz, mert a tabi úgynevezett megvonásos vérzést indukál.
2011. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké, oké, én értem ám... de a kérdésemre még mindig nem válaszolt senki:(
2011. máj. 26. 22:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőmnek gyenge az immunrendszere,szóval gyakran elkap gombás fertőzéseket (főleg az uszodában).Azt mondta,hogy neki is ilyen szokott lenni,mielőtt kijön a gombája.


Amúgy ne a válaszadókra haragudj, látatlanban szinte lehetetlen megmondani, hogy mitől van ilyen folyásod.Elcsépelt mondat, de ha szoktalan dolgot észlelsz,menj el orvoshoz.

2011. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van fog.gátlo ami a peteérést gátolja és van ami a beágyazódást.
2011. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!