Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pénteken aquaparkba megyünk,...

Pénteken aquaparkba megyünk, de nekem megjött. Tampont hány óránként kell cserélni? 14/L

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor cseréled mikor már érzed hogy "csúszik" ki. Az első napokban sűrűbben kell,2-3óránként.
2011. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Strandolni még tamponnal sem szabad. Nagyon sok fertőzést el lehet kapni. Szerintem hosszú még a nyár és ha most kihagyod nem maradsz le semmiről.
2011. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd ki... Néha olyan erővel csapódsz a vízbe, hogy nem fogja túlélni a tampon.

Undorító, de nekem volt már, hogy tele ment a hüvelyem vízzel, amikor belecsapódtam a vízbe. Pedig szűz vagyok, tehát még a szűzhártyám is akadályozta a víz bejutását, mégis bement. Szét fog ázni a tampon.

2011. máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

no para, én is voltam már aquaparkban tamponnal. De cska azért, mert mi évente 1x megyünk, és ezt nem lehet kihagyni, se átrakni más időpontra.


ki fogja bírni a tampon, csak olyan 2 óránként csekkold le, hogy minden oké-e.

Nekem rossz volt egy picit először, mert a víz maitt úgy éreztem, hogy rögtön átáztam. De csak a vizet éreztem, nem volt semmi baj.Lehet, hogy te is fogod.


Jó szórakozást! És otthon ne maradj!!:)

2011. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ja még annyi, hogy strand után intim mosakodóval feltétlenül mosakodj meg, nehogy elkapj valami fertőzést, mert azért picit rizikós a dolog. Vannak direkt olyan intim mosakodók, amik irtják a gombát, vagyis segítenek megelőzni. Sztem érdemes venni, szólj anyukádnak!

pl. lactacyd-ból a kék direkt mensis időkre való, vagy a Saforelle, az pedig amit írtam ,hogy irtja a gombát.

2011. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6.8 óránként kb ,ahogy érzed te tudod hogy milyen erős a menstruációd,lehet kicsit erősebb tampont kéne berakni,
2011. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ahogy szoktad cserélni,akkor annál 2x többet cseréld(pl: ha 6 óránként cserélted ,akkor aquaparkba,fürdőbe,stb. 3 óránként )
2011. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A tegnapi 23:25-ös vagyok. Nekem 30 perc úszástól csurom vizes lesz a tampon.... párszor fürödtem így, de aztán rájöttem, hogy csoda, hogy nem szedtem még össze valami fertőzést.


Én továbbra is azt mondom, hogy nem ér annyit ez az aquapark.

2011. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
14 évesen inkább barbizz mint tampont használj!:D
2011. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, te hülye vagy.
2011. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!