Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami módszer, hogy...

Van valami módszer, hogy felgyorsítsam a hajam növekedését?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajerősítő vitaminok, egészséges, változatos táplálkozás. Sztem máshogyan nem lehet.
2011. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha van olyan hajkeféd, aminek a sörtéinek a végén ilyen kis golyók vannak (azaz nem sérti fel a fejbőrt), akkor fésülködj úgy, hogy a sörték hozzáérjenek a fejbőrödhöz. ez úgymond masszírozza, azaz serkenti a vérkeringést a fejbőrödben, és az jót tesz neki. plusz ha hajat mosol, akkor is masszírozd a fejbőrödet, lehet kicsit erősebben is, amúgy plusz ez azért jó, mert nagyon jó érzés :)

a harmadik vérkeringés fokozó a váltó vizes zuhany, de ezt csak akkor ajánlom, ha edzett vagy e téren, vagy nagyon meleg időben. ezeken kívül én is azt tudom mondani, hogy helyes táplálkozás. ezenkívül kimaradt, hogy lehet kapni hajnövesztő szereket. én egyszer valami herbál, vagy nem tudom milyen nevű hajnövesztő tonikot vettem. csak sajnos nem tudom hogy használt-e volna, mert nagyon büdi volt a sok gyógynövénytől, és inkább odaadtam valakinek...

2011. máj. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmondom az én tapasztalatomat: ráktúlélő vagyok és szedtem culevit-et. Feleségem is szedi elővigyázatosságból, mert az ő családjában is előfordult daganatos betegség. Neki sokkal dúsabb lett a haja a culevit-től és gyorsabban nő ( már unja a havi fodrászt), nekem dús a hajam és csak a gyorsabb növekedést vettem észre nálam. Olyan tápanyagok vannak benne, amik segítik az egészséges táplálkozást, mint ahogy egyik előttem válaszoló írta.
2011. máj. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Revalidot szedek, tele van a fejem babahajjal :) Nagyon dús lett és kevésbé hullik. Napi 3 szemet szedek.

2 hónap alatt (én is meglepődtem) nekem 10 (!) cm-t nőtt!

2011. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!