Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan problémám lenne, hogy...

Olyan problémám lenne, hogy 152cm magas vagyok és 45kg, ami szerintem ideális testsúly. Mégis az alakomon lenne mit formázni. A felső testemen nincs felesleg, csak a combomon. Milyen gyakorlatokkal lehetne formázni, zsírt égetni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Szerintem futással érnél el legtöbbet, az az állóképességet is növeli.

Jön a jó idő, nincs kifogás! :)

2011. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
25ÉVES VAGYOK!
2011. máj. 25. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Barbie baba akarsz lenni, vagy egyenesen csontváz?! Az igenis nem sok.
2011. jún. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sztem ezekkel az adatokkal olyan bomba nő lehetsz hogycsak na.! Egy kis sport sosem árt de azért ne vidd túlzásba:)) Komolyan 25 éves vagy.?xDD
2011. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jujj,ez egyáltalán nem rossz! :)))) de ha mégis szeretnél formálni combra és popsira akkor én ezt javasolnám:lépj ki bal támadóállásba,úgy,h a jobb térdedet éppen,hogy neki érinted a talajnak,majd lábtartás csere és így tovább...

ezek után nekem először borzalmas izomlázam voltak a combjaimban,szóval szerintem elég hatásos.A második alkalommal már nem felejtettem el rendesen lenyújtani a combizmomat!Egyébként alkatilag nem vagyunk túl távol egymástól :)

2012. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez lehet, hogy inkább alkati kérdés nálad. Ha most elégedett vagy a felsőtesteddel, akkor a futás nem hiszem, hogy a legjobb, mert mindenhonnan levesz, szóval előfordulhat, hogy a végén lemegy a combodról a súly, de közben felül lapos leszel. Próbálj meg fenékre gyúrni, akkor átvándorol oda a zsír egy része, hogy helyben legyen az izmoknak. Fenékre egyszerű gyúrni, hasra fekszel, az egyik lábad fel-le mozgatod, a másikkal meg támasztod magad. Lehet hajlított térddel is. Konditeremben van több gép is, amit ilyen célra találtak ki. Ha esetleg jársz valahova, akkor kérdezd meg az ottani edzőt.


Ahogy látom közben eltelt 2 év, kíváncsi vagyok, hogy mit választottál, és mi lett az eredménye!

2013. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!