Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Biztos sokan teszitek fel ezt...

Biztos sokan teszitek fel ezt a kérdést! De nagyon kéne a segítség! Amikor megjön nagyon fáj a hasam. A multkor már sípolt a fülem, és elsötétült a kép. Kérhetnék tapasztalatokat a csillapítására?

Figyelt kérdés
melegítőpárnát, és voltaren sr-t használok, de nem mindig segít
2011. máj. 27. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Huh, szegény. Nekem ez használ a legjobban: Troparin Combinatum tabletta. Icipici, de nagyon hatásos, legközelebb próbáld ki.
2011. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm, ma is azért nem vagyok suliba mert háromnegyed 5 től görcsölök..
2011. máj. 27. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Mielőtt megjön, meg amíg tart, ne igyál koffein tartalmú italt (kóla, kávé, tea, energiaital) mert fokozza a görcsöt.

+ Meg lehet próbálni a cickafark teát.

Gyógyszerben nekem a Cataflam vált be, de az receptes.

2011. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Algoflex M-et próbáltad már? Nekem is nagyon erős görcseim vannak és ez szinte mindig megszűnteti.
2011. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!